Müşterileri için ,her zaman taşımakta olduğu yükü en hızlı ve en güvenli şekilde ulaştırmayı ilke edinmiş olan Çağatay Lojistik bu ilkesini kara taşımacılığında da sürdürür çünkü malınızın tam zamanında, istediğiniz yerde olması, sizin kadar bizim de önceliğimizdir.

Yüklerinizi mümkün olan en kısa sürede yerlerine ulaştırmak, müşterilerimizin beklentilerini maksimum düzeyde karşılamak için gelişen teknolojiye uygun araç ve ekipmanlarıyla, EURO5 standartlarında , genç ve öz mal araçlarla hizmet verir.

Bu hizmet dahilinde yükünüzün güvenli ve hızlı bir şekilde depolanmasını sağladıktan sonra, son alıcılara teslim edilmesi için projeler geliştirir ve uygular.

Her türlü ağırlıktaki veya ölçüdeki yükü gerektiğinde kara, deniz, demiryolu taşıma şekilleri ile kombine ederek, yükünüzün aynen teslim ettiğiniz şekilde alıcıya ulaşmasını sağlar.

Yükün tesliminin yapıldığı yerden , araca yüklenmesinden, yükün indirileceği veya teslim edileceği adrese kadar olan tüm detayları tek tek belirler. Yükün teslim sürecinde

müşterisini internet, faks ve telefon haberleşmesi ile otomatik olarak bilgilendirir ve yükün sıcak takibini bizzat sürdürür. Bunun yanı sıra ‘’Filo Türk ‘’ araç takip sistemini de kullanmaktadır.
Whatsapp